| Hanga_Denisa_1996 a întrebat:

Cineva m-a blocat pe Instagram si am blocat si eu persoana respectiva inapoi. Acum chiar daca intru la setari-conturi blocate nu pot sa o deblochez, imi apare numele dar cand dau pe profil nu pot sa deblochez, cum as putea sa deblochez persoana respectiva?

2 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Si eu am patit aceeasi chestie cu o prietena de nu mai puteam sa ne deblocam XD Cand intri pe contul persoanei respective si iti apare ecranul alb ai 3 puncte in dreapta sus. Daca apesi pe ele ar trebui sa iti apara si optiunea de unblock.

| Hanga_Denisa_1996 explică (pentru Xaya):

Asta i ca nu mi apare punctele alea ci doar ecranul alb si sageata de "înapoi "