| justFORone a întrebat:

cum pot sa sterg adresa mea de facebook si sa imi fac una noua?

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Te duci la http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
Dupa ce te deloghezi si apare mesajul prin mail ca l-ai sters, nu trebuie sa te mai intri in cont timp de 14 zile pentru ca se anuleaza stergerea. Daca nu ai o alta adresa de mess sau gmail, asteapta 14 zile ca sa poti refolosii adresa.

| sefu01 a răspuns:

Te duci la comtul meu setari contului si de duci la dzactivare cont apare ultimul jos

| Petronela a răspuns:

Intri in contul tau la setari cont si ti-l dezactivezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sugi pana se dezactiveaza!

| Mihail_Constantinides_1977 a răspuns:

Vreau sa imi sterg o adresa de facebook