| Emitzanu2002 a întrebat:

cum sau de unde pot descarca update android tableta Allview city life?
Funda!

1 răspuns:
| T0ZY a răspuns:

Daca vrei sa-i faci update la 4.4 iti recomand sa nu, pentru ca iti mananca bateria in draci si nu e cine stie ce imbunatatire, din contra sunt cateva bug-uri. Eu am Allview Viva Q7 Life care a venit cu 4.4 si imi trosnea imediat bateria asa ca i-am schimbat OS-ul cu Allview Viva Q7 care e 4.2.2 si merge mult mai bine si mai mult. Dar daca vrei sa-i faci du-te la setari>despre tableta>Actualizare sistem.