| KissGirlBeautifulGirl a întrebat:

Buna!
Cum se pune din acelea la facebook cu "aboneaza-te" sau "urmareste" mai nou!big grin
Dau fundita celui care raspunde mai explicit!

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Pai intri pe: http://www.facebook.com/about/follow si acolo dai la "activeaza urmarie..., si dupa aia gasesti acolo, allow subscribers, este foarte simplu. Si app trebuie sa ai peste, sau chiar 18 ani, daca nu ai, nu e nici o problema, poti doar sa iti setezi data de nastere pe facebook ca si cand ai avea mai mmult :). sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

For facebook:

On your facebook profile, when you click to view it, on the left sidebar, where you have all your information about you, and pics, etc...at the bottom there should be a link saying create a profile badge, then i think they should give u and html code too and u have to link it. if u don't like the badge they give, again you can search a badge ont he internet and link it. FACEBOOK:
http://www.socialmediabuttons.com/facebo…