| andreeascumpika a întrebat:

Buna big grin am vrut sa descarc nero, dar in primul rad am google chorne si acum cad deschid internetu imi apare "up to down " ce sa fac sa-mi apara din nou google:* funda dar ajutati-ma pls pls:*

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic meniu chrome (dreapta sus)\optiuni\la pagina de pornire scrii: http://www.google.com/

2 răspunsuri:
| YoyoOoOo a răspuns:

Pai ca sa-ti apara din nou google,
scrii acolo sus de tot la link
google.com
si iti apare google-ul!

| cld2011 a răspuns:

Google.ro si dai set as home page din optiunile browserului.
Options- Basic - set as home page

presupun ca ti-a aparut si un toolbar - da click dreapta pe el si remove ca sa nu iti ocupe spatiu din fereastra aiurea.