| TaylorMomsen a întrebat:

big grin Cum pot sa pun pe CD un document scris in Microsoft Word? Folosesc programul Nero? Daca da, cum? Va rog, e urgent!

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Daca ai Nero, porneste-l.Selectezi "make data disk", selectezi documentul respectiv, dai next, pui nume la disc (optional) si ii dai "burn"

1 răspuns:
| haiduku a răspuns:

Te duci la make data cd si pui de pe desktop sau de unde e fisieru word si il pui acolo in spatiu sau dai add in optiunile de nero si t duci in locu unde este fisieru si dai ok si apoi burn. tongue