| anonim9900 a întrebat:

Daca schimb placa de baza cu una noua aceasta trebuie instalata sau doar montata?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

O montezi apoi instalezi driverele aferente placii de baza noi le gasesti pe dvd sau le descarci de pe net in functie de ce placa de baza ai.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ia incearca, sa vezi! Pregateste-te cu DVD-ul de Windows!

| halogen001 a răspuns:

Daca se pune placa noua, alt model decat cea veche, trebuie instalat windows-ul, (daca e acelasi model, windows-ul nu trebuie instalat, dar trebiue activat). Dupa instalarea windows-ului trebuie instalate si drivere.

| Nitunitu a răspuns:

Montata si instalata