| NeBuNaTiCuL12 a întrebat:

Sal TPU am si eu o placa de baza GA-K8NF-9 (gigabyte)
si am o problema destul de grava sa zic. am vrut sa schimb cu alta placa de baza insa placa de baza care am vrut sa o schimb nu era buna pentru carcasa mea. Asa ca am pus placa mea de baza la loc e montata cum trebuie tot, dar nu vrea sa mai porneasca cand dau drumul de la buton. Am facut si reset la bios, degeaba. Care ar putea fi problema? cel mai folositor raspuns are funda + vot!

1 răspuns:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Ia fa bine si verifica cum ai pus pe placa de baza contactele pentru on/off