| CraciunRoby1999 a întrebat:

Daca vreau sa ma mut in alta tara si iau aparatul de la dolce cu mine prind programele din Romania?

Răspuns Câştigător
| wanna a răspuns:

Am fost in vacanta in Grecia si am intalnit romani care aveau aparatul de la dolce si da, prindeau programele din Romania.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Depinde de tara. In principiu ar merge, dar in unele tari nu se prinde bine (Belgia, Anglia, tarile care sunt mai spre nordul continentului in general). Este suficient sa iei cu tine decodorul si cartela si iei de acolo o antena de satelit, ca nu sunt scumpe, nu trebuie sa te cari si cu "farfuria" aia imensa dupa time.

| Hermyone a răspuns:

Am mai intalnit astfel de cazuri, deci cred ca da, poti.

| alinbobosan a răspuns:

Atata timp cat antena ti-e indreptata spre satelitul bunwinking