| StaiCaTrag a întrebat:

Dati-mi va rog niste site-uri cu jocuri care sa mearga pe telefonul Nokia 6630, cu soft simbian. Vreau niste jocuri frumoase. Cel care imi da sau imi zice ceel mai multe ia funda.

Răspuns Câştigător
| daniel2forea a răspuns:

Salut! Uite aici un site de pe care poti gasi jocuri pentru aproape orice telefon :D http://java.mob.org/
daca nu merge link-ul scrii pe google mob.org si intri pe prima pagina.
Nu inteleg de ce vrei mai multe site-uri? mai bine intri pe unul si bun :D funda?

2 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Scrie si tu pe google games Nokia 6630