| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile cand stau la calculator si ascult muzica si is pe net se inchide pur si simplu calcu, ii dau din nou drumu si iar se inchide cam asa face de 2-3 ori si apoi merge bine.Trebuie reinstalat windowsu sau care e problema?(nu de ala dar la o prietena tot asa ceva de genu i se tot inchidea si nici acum nu si-l poate repara chiar daca reinstaleaza windowsu adica are calcu ceva probele din interior)Multumesc.

1 răspuns:
| Cristary a răspuns:

Probabil este de la sursa. Asa imi facea si mie. Si il redeschideam, pana mergea. Dar intr-o zi n-a mai mers. Si a trebuit sa schimb sursa. Deci, asta e, asa cred.