| georgiana09ant a întrebat:

Buna, de 4 zile contul meu de Instagram este blocat temporar si nu ma pot conecta, imi spune sa obtin un cod de verificare cu ajutorul unui nr de telefon sau o adresa de email, doar ca eu nu mai am acel numar si nici adresa de email. Am mai multe intrebari..cum ar fi: 1. Ce pot face eu, trebuie sa fac ceva sau doar sa astept ca Instagram sa debloceze contul si
2 daca nu mai stiu nr si adresa ce as putea face sa imi recuperez contul?
Stie cineva ce as putea face, daca trebuie sa stau doar sa astespt sau cat mai exact dureaza toata faza asta de blocare? Ca rog sa ma ajutati! ❤

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Contul il recuperezi tastînd numarul de telefon cu care ti ai facut contul, daca ai schimbat numarul sa fi sanatos adio.

| diNNozo a răspuns:

Salut. scriemi numarul de telefon in privat si iti explic!

| Denis2342 a răspuns (pentru diNNozo):

Salut, imi poti explica si mie?