| display a întrebat:

de 4 zile mi-am instalat windows 7 si rulam la rezolutia de 1680x1050 (nativa a monitorului). Iar astazi dimineata dupa vreo 10 secunde de la startup mi sa largit screen-ul insemnand ca nu mai puteam vedea iconitele din stanga ecranului. Am dat restart, am driverele la zi etc. Cam asa arata problema mea http://img140.imageshack.us/img140/3996/screentv.png partea inconjurata cu rosu nu se vede pe monitor, dar vad ca daca dau Print Screen si paste in paint se vede tot. Astept raspuns. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Si daca dai restart la pc nu isi revine! sau vezi ca ai ascunse toate iconitele de pe ecran.

| display explică:

EDIT: Monitorul meu este LG Flatron L204WS

| display explică:

Restarturi am dat destule, dar nu doar iconitele nu se vad ci si meniul START, nici ceasul si data din dreapta jos, pot spune ca screenul "a depasit" limita monitorului