| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Buna :*. De cateva zile am observat ca mi-se redirectioneaza apelurile.:-| Adica mi-au spus prietenii, mama, colegi ca atunci cand ma suna pe mine la telefon raspunde o femeie. :-| Si chiar am adus telefonul si m-au sunat iar telefonul meu nu suna.:-| Ce se intampla? Eu nu am activat nici o optiune de redirectionare. :-| Fundita, help me!

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Suna urgent la firma de telefonie mobila si vorbeste cu un operator.Redirectionarile catre un alt numar de telefon costa.Eu mi-am redirectionat asa pe abonament acum cativa ani si costa.Vezi la telefon undeva in meniu daca ai active redirectionari.De cate ori ai probleme cu mobilul vorbeste cu un operator de la relatii cu clientii.Eu ii sun.E adevarat ca de la o vreme nu ma prea ajuta, dar stiu sa faca oferte de abonament.