| brunetzika_6738 a întrebat:

nu stiu ce sa mai facsad deci sa incep cu inceputulsad de cateva zile nu mai imi apar mesajele si apelurile de la prietenisad ei ma suna si imi trimit mesaje dar mie imi apare ca nu am primit nimicsad si nu la toti prietenii mi se intampla asasad cu unii chiar pot sa vorbesc sau sa imi timita mesajesad chiar nu stiu ce sa facsad am zis ca telefonul e de vina si am bagat cartela in altul dar degeabasad oare cartela e de vina? tin sa mentionaz ca nu am blokat mesajele sau apelurile de la acei prietenisad
HELP PLEASE!:*:*:*

2 răspunsuri:
| brunetzika_6738 explică:

Multumesc mult Loredana:*:*:*

| Loredana_7081 a răspuns:

Pai ia-ti telefonul si cartela cu pricina(depinde pe ce esti,Orange,cosmote,Vodafone) si du-te fuguta la un reprezentant de-al lor si vezi ce se intampla cu cartela ta.S-ar putea sa fie nevoie sa iti iei alta.
S-ar putea sa se intample asa si daca ai scapat cartela in apa,sau daca ai bagat-o in vreun telefon care nu e asa bun(eu am patit,mi-am bagat cartela intr-un telefon care abia il primisem si era o marca proasta probabil[nu era din Romania] si mi s-a "prajit" cartela pur si simplu,nu mai puteam sa vad numere de telefon,mesaje, apeluri, nimic.)
Succes si iti tin pumnii sa rezolvi problema!peace sign