| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Ori sunt eu nebuna ori nu stiu... De luni seara, prietenul meu nu imi mai raspunde la telefon, nu imi mai raspunde pe mess straight face nu inteleg ce se intampla cu el. L-am sunat si azi si suna ocupat, ca urmare a faptului ca vorbea cu cineva la telefon, deci ma evita pe mine. Nu inteleg, daca e barbat sa raspunda si sa zica ce are. straight face Nu stiu ce sa mai fac.

11 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Pfffff greu de zis! Nu va intalniti de obicei? Daca continua asa, numai incerca sa dai de el!

| escroaca a răspuns:

Vezi.el este foarte indiferent fata de tine straight face
Lasa-l, nu il mai cauta oh go on / am impresia ca tipu's-a cam saturat de tine [ sad ]
Daca te iubeste si te place cu adevarat o sa te caute el. daca nu o sa te evite in continuare.; iar sfatul meu e sa il lasi in pace :*

| pwp a răspuns:

Poate s-a suparat pe tine,sau,mai rau, si-a gasit alta sad
ar mai fi varianta sa aiba multa treaba., dar nu vad dc nu iti raspunde la telefon.

| Deeiutss a răspuns:

Lasal in pace, fi indiferenta, asa o sa te caute el pe tine :*

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Nu mai vrea sa vorbeasca cu tine sau chiar vrea sa va despartiti:-s.Cel mai bine ar fi sa nu il mai stresezi si sa te resemnezi... daca va mai vrea ceva te va suna sau o sa ia el legatura cu tine. Succes in continuare:*

| fyfy3 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa ii dai papuci...pe bune acum nu te baga in seama sau asa ceva trebuie sa discutati fata in fata...succes

| euionutz a răspuns:

Eu spun sa devii obsedata (de parca nu esti) si sa il urmaresti oriunde, stai la el in fata blocului, zi si noapte, trimitei mesaje ciudate, invata sa faci ca bufnita si fa asa noaptea la balconul lui, ...sigur iti va da o explicatie dupa aia!

| razvirzi a răspuns:

Prin indiferenta nu cred ca se rezolva prea multe in cazul de fata.

Adica el nu vrea sa mai vorbeasca cu ea (nu invers) deci daca el vede ca pe ea nu o mai intereseaza eu zic ca nu o sa il deranjeze cu nimic, din contra, nu ar mai trebui sa dea explicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor de zis, greu de facut sad vom vedea zilele urmatoare ce se va intampla.
App, @euionutz, m-a amuzat foarte tare raspunsul tau laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pierd mintile.
a intrat pe mess si nu zice nimic straight face
sa mor daca il inteleg

| zuzy95 a răspuns:

Asteapta sa te caute el. daca te iubeste te va cauta. daca nu, inseamna ca nu e destul de barbat