| ShREKT a întrebat:

de cateva zile tot am probleme cu internetul, tot imi pica la cateva ore si cei de la Digi au venit sa repare ceva in bloc ca sa mearga, dar azi tot la cateva minute imi pica netul. Stie cineva de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Nu iti merge numai tie?, sau la mai multi de pe scaranu le merge? Daca au venit sa repare ceva in bloc e posibil sa fie o problema cu conexiunile de Digi

| ShREKT explică (pentru Adiav):

Mie si la vecinul meu nu ne mergea, dar el acum nu mai are probleme si eu am. Router-ul e ok, pe el arata ca conexiunea e buna dar nu merge netul...

| Adiav a răspuns (pentru ShREKT):

Cheama din nou pe cei de la Digi si spune-le sa-ti testeze internetul pe cablul ce iasa din Router. Sunt obligati sa vina in orice zi pentru deranjamente