| marykam a întrebat:

Buna!
De ce cand incerc sa descarc un programel se opreste la 99% iar de fiecare data cand deschid o pagina, langa Back apare semnul de plug si trebuie sa dau mereu active all?(folosesc mozilla)
Multumesc!

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai probleme la descărcarea oricărui program?
Șterge prima dată cache-ul http://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache sau totul exceptând cookies și saved passwords (ca să nu pirezi datele de logare).

P.S Îţi place browserul? Dacă ți se pare cam lent folosește Chrome-ul www.ninite.com/chrome/
e mult mai rapid.
Îl poți descărca folosind Internet Explorer.