| ErzaScarlet108 a întrebat:

De ce nu imi merg videoclipurile? Adica imi merg vreo 5-8 secunde si dupa imi apare ecranul verde. sad Asta de aseara. va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Incearca sa schimbi browserulbig grin poate asta e problemasmug

| untipdetreaba a răspuns:

1.Incearca sa resetezi windows-ul
2. Poti reinstala driverele pentru. placa video dar sa le ai pe alea potrivite...
3.Dac nu functioneaza nici dupa primii doi pasi incearca sa iei alta placa video ca poate ai pb la ea... eu am nVIDIA gt 220