| sssSnake a întrebat:

De ceva vreme, mai precis de 4 zile, am deschis o mica "afacere" daca ii putem spune asa, cu WebDesign. Echipa noastra se numeste FirstPixel, iar site-ul nostru este : http://firstpixel.info.
Ce parere aveti despre site?
Ce parere aveti despre ideea de a face WebDesign in Romania?
Daca mai sunt persoane pe aici, care au inceput la fel ca noi, FirstPixel, si inca continua, sa ne spune putin din experienta lor.

Echipa FirstPixel va multumeste pentru atentie!

3 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Foarte tare frate`winking.
Bafta in continuare`.

| sssSnake explică:

Pai da, suntem doi in echipa FIstPixel, si castigurile se impart de obicei in 50%-50%. Pentru anumite comunitati facem gratuit, ca de pilda : www.eul.ro, acolo, useri inregistrati, cei care au peste 20 posturi, au web design, gratuit, de la firstPixel.
In rest, se face pe bani, se livreaza plata pe cont bancar.

| TeenageGirl a răspuns:

Mda interesant dar tu castigi vreun banut din toata afacerea asta?