| isabelleisabelle a întrebat:

De ieri nu imi mai merge contul meu de facebook, zice "cont temporar indisponibil"? Stie cineva care e problema? Nu pot intra nici de pe pc meu, nici de pe iphone, primesc acelasi raspuns.Mai am un cont, iar pe acela merge sa intru.Multumesc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

T: Facebook cont "temporar indisponibil?

Î: Ce înseamnă asta? Se spune

Cont temporar indisponibil
Contul dvs. este în prezent indisponibil din cauza unei probleme site-ului. Ne aşteptăm ca acest lucru să fie rezolvate în scurt timp. Vă rugăm să încercaţi din nou în câteva minute.
Nu vă faceţi griji, funcţionează acum. : P

In principiu ASTEAPTA! (este de la site)

| DanyDanny a răspuns:

Nici mie nu-mi merge facebook-ul...scrie k Facebook Will Be Back Soon, Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few hours. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.