| AnimeLoverx a întrebat:

De ieri nu ma mai pot loga pe contul Microsoft. Am un Nokia Lumia 625 si sub Microsoft account spune Attention required. Ori de cate ori incerc sa introduc parola nu se intampla nimic. Si sunt sigura ca este cea corecta. Din cauza aceasta nu mai am acces la store
Imi pote spune cineva va rog cum rezolv problema cu "Attention required"? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| STEFANREACTOR a răspuns:

Daca iti zice asa vrea sa iti spuna sa fii atenta cand scrii parola. Poate ai gresit un caracter din parola.