| dannyela a întrebat:

De unde as putea sa copii de pe net Microsoft Word si Power Point si sa mearga pe Windows 7?

Răspuns Câştigător
| dr00p a răspuns:

Http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=79&lid=2769 Trage-l de aici si microsoft office merge pe orice windows :)

2 răspunsuri:
| marius1986 a răspuns:

Merge 2007 lejer pe windows 7 bafta.

| mihaelac a răspuns:

Acum ai ocazia sa-ti instalezi Office 2010 versiunea beta. Iar daca iti place ce imbunatatiri au adus baietii (si au adus destul de multe) poti achizitiona o licenta de Office.