| iwantananswer a întrebat:

Buna dimineata, de curand am incercat sa imi schimb adresa de e-mail de la Facebook, dar nu stiu de ce nu pot sa o schimb daca o adaug de pe Android o verific tot si cand incerc sa o schimb ca fiind cea principala imi spune ca este incorecta. Am incercat si de pe pc si am reusit sa o schimb dar pe Android mi-o arata tot pe cea veche, ce naiba se intampla? Nu stiu daca puteti sa ma ajutati, va rog frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa ce ai facut o schimbare la setari, iesi din cont de pe TOATE dispozitivele, dupa care, la intrare vei gasi toate modificarile facute.

1 răspuns:
| iwantananswer explică (pentru Bula):

Multumesc frumos!