| anonim_4396 a întrebat:

Azi am vrut sa intru pe facebook,dar a zis parola incorecta. Am dat la recuperare parola, am reusit sa o schimb.Pe mail am primit de la cei de pe facebook, ca cineva mi-ar fi schimbat parola azi dimineata si inca ceva despre IP(...)in paranteza a scris ceva cifre. Oare imi umbla cineva in Pc? sau de ce nu am mai putut intra eu pe facebook? Parola nu o stie nimeni.Acum is curioasa dupa ce am schimbat-o o sa mi-o schimbe din nou? Sau era musai sa mai schimb si eu parola, ca era cam veche.

2 răspunsuri:
| 0nlyMe a răspuns:

Ai primit mail-ul pentru ca a fost cineva care a schimbat parola... TU! "am reusit sa o schimb". Si daca vrei sa te asiguri ca nu mai intra nimeni la tine pe facebook e o optiune acolo ca de fiecare data cand intri tu sau altcineva de pe alt computer iti trimit ei automat un mesaj pe mobil cu un cod fara de care nu te poti loga chiar daca stii contul si parola.

| ancaval a răspuns (pentru 0nlyMe):

Da pentru ca pe mess aveam o parola iar pe facebook alta, am reusit sa intru la mail, de acolo am primt un link de la facebook si m-a lasat sa o schimb. Oricum mersi mult, am inteles ce ai zis mai sus.Acuma am rezolvat, nu mai am probleme.

Numai bine!