| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata! Se poate ca cineva sa se aboneze la Internet la Vodafone, Orange de exemplu daca nu are calculator insa are un smartphone si un smart TV, putand folosi Wi-Fi?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Da, poti! Faptul ca ai sau nu PC/laptop nu are legatura cu abonamentul. Faptul ca tu te abonezi la net la ei, inseamna ca vin si iti trag cablu pana la apartament. De acolo, esti libera sa il bagi in ce vrei tu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ei iti aduc cablul pana in casa sau iti dau routerul depinde ce opțiuni alegi. E fix irelevant ce faci tu cu netul pe urma.

| mihai69 a răspuns:

Și la gaz poți să te abonezi, chiar dacă nu ai nicio sobă în casă; la fel și la internet: ei îți oferă serviciul, e treaba ta ce faci cu el.

| Catrice a răspuns:

Hmm nu știam ca inca trăim în vremea când puteai folosi netul doar pe calculator.