| ℜëßëℓå a întrebat:

Din cate stiti mai devreme am pus niste intrebari despre crearea unui blog. Vreti sa va faceti si voi cont pe acel blog? Daca da intrati pe link-ul acesta:
http://www.maddie-blog.blogz.ro

2 răspunsuri:
| nokautone a răspuns:

Cu cei blogul?

| ℜëßëℓå explică (pentru nokautone):

Pei sincer nu am mai postat de ceva vreme pentru ca am asteptat sa am macar cativa vizitatori activi ca sa am pentru cine posta, dar oricum sunt cateva articole. E un blog cu sfaturi de la mine legate de orice, teste si scriu si un roman numit "Supranaturale". Daca vrei, poti intra sa vezi si singur si te rog sa imi dai un sfat: ce ar trenui sa mai postez, adica ce crezi tu ca le-ar placea oamenilor si daca poti, da-mi si mie macar un comentariu la unul din articole. Mersii... happy