| maryclau a întrebat:

din greseala am schimbat rezolutia la programul winamp si nu mai pot asculta nici o melodie in winamp pentru ca atunci cand dau la el imi apare pe rezolutia 640x480 si nu pe rezolutia care o am eu la calculator deci ma puteti ajuta? imi puteti spune unde sa dau ca sa schimb rezolutia de la winamp?
MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Reinstaleazal

| nutepriveste21 a răspuns:

Dai clik dreapta pe pictograma si la proprietati -compatibilitate, debifezi,, se executa in rezolutie 640x480''.