| Anisoara79 a întrebat:

Buna din nou. Mi-am cumparat de curand un telefon Samsung S3550 Shark3 si nu gasesc niciunde teme pentru el. Daca stie cineva vreun program de creat teme pentru acest model de telefon sau vreun site, il rog frumos sa-mi spuna si mie.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.zedge.net/phone-index/5-3785/samsung/samsung-s3550-shark-3/
Astia au de toate!

2 răspunsuri:
| Anisoara79 explică:

Nu am gasit teme sau vreun program pentru telefonul meu pe nici unul din site-urile spuse de voi.Eu va multumesc dar voi lasa la alegearea adminului care din voi sa primiti funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut vezi pe http://www.panalu.net/, eu am găsit acolo tot ce vrei pentru mobil,