| DenisIonut01 a întrebat:

Buna, eu ascult acest radio si imi place mult dar se tot intrerupe, imi puteti spune daca si voua se intrerupe si cum sa fac sa nu se mai intrerupa?

http://radiofresh.bg/freshplayernew/

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

In winamp ai mai putea sa pui linkul dar daca merge cu vlc lasa-l asa

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Merge bine vezi sa nu ai add block activat pe pagina.

| Flavyy124 a răspuns:

Vezi poate ai
-net slab
-addblock
-multe taburi si aplicatii in fundal

| DenisIonut01 explică (pentru aditimus):

Da, am adblock, il dezcativez acum si incerc

| DenisIonut01 explică (pentru aditimus):

Tot asta se intampla. ruleaza bine si dupa se intrerupe intre 2 sec pana la 10 sec si apoi isi revine si se repeta

| DenisIonut01 explică (pentru Flavyy124):

Am reaolvat, am luat adresa de rulare si am rulat prin vlc player, momentan vad ca e bine