| Anonim66666 a întrebat:

Cum imi fac facebook-ul sa nu se mai intrerupa? De ieri se intrerupe si nu stiu ce sa-i fac ca sa nu se mai intrerupa! Vi s-a intamplat si voua? Daca da ce ati facut? Dau FUNDa celor mai bune raspunsuri si celor mai folositoare! Va rog mult, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Poate ai virus luat, va o scanare online aici la sistemul tau de operare http://www.bitdefender.es/scanner/online/free.html sau cu un Anti-virus din PC tau. Daca nu merge nici asa renstaleaza browserul.

1 răspuns:
| Sidiuu a răspuns:

Cum sa 'se intrerupa'? Explica.