| LordRing a întrebat:

Buna fete si baieti. Am uitat parola de la un cont mai vechi de-al meu, cam din 2009, insa stiu prima parola si mai multe lucruri care sunt de folos insa nu stiu cum sa le folosesc, cei de la yahoo cer doar ultima parola si nr de telefon, parola nu o mai stiu(ca alfel intra pe el...prostii de la yahoo) si nr de telefon l-am pierdut din prostie, am dat undeva unde cerea pin-ul si am gresit de 3 ori si...pa, cred ca ati patit-o si voi o data. Intrebarea este: cine ma poate ajuta sa-mi recuperez parola, daca stie vreun program, ceva de trimis la yahoo, cu forget password nu aflu nici o litera. Ofer funda, vot orice doar sa am contul inapoi. Scz de categorie dar sunt disperat dupa acel cont.

3 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Daca ai scris un mail ajutator poti sa il reactivezi dar trebuie sa stii parola la acel mail, trimitand un link si intrand pe cel de'al doilea mail

| Blamely a răspuns:

Nu mai sunt şanse să recuperezi contul, poţi doar să te resemnezi.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Ai putea sa contactezi GLOBUL MAGIC sau vreun HACKER foarte priceput care sa incerce sa te ajute.