| anonim_4396 a întrebat:

Buna,healp me please,dau funda! Cand vreau sa-mi editez o poza de-a mea din calculator in photoshop nu merge. Daca editez o foto la fel de-am mea,doar ca salvata in calculator de pe o retea de socializare(facebook,de ex)atunci merge.Ce sa fac sa pot edita pozele din calculator,caci,cum am mai zis, pot doar daca salvez pozele de pe site-uri.Multumesc

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poate nu ti-ai instalat cum trebuie Adobe sau are virusi. Sterge-l si pune-l din nou. Bafta!

| DushulRece a răspuns:

HEALP doamne! Va bate engleza, n-o mai folositi