| Đεηisα a întrebat:

Help TPU
calculatorul meu nu mai are sonor, acum cateva ore a mers, am ascultat muzica si functiona, dar acum nu stiu ce are, mai ales ca nu i-am facut nimic
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca statia/boxele e/sunt conectate.sau poate ai apasat din greseala pe vre`un buton la tastatura si ai oprit sonoru...:d altceva, nu stiu ce ar putea fii :p

9 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Dai restartlaughing

| MenInShadow a răspuns:

Cauta cd-urile pc-ului si reinstaleaza driver-ul de sunet, sau, poate ai atins ceva pe tastatura, si roi ai dat sonorul la 0, ori poate s-a stricat boxa

| VLΛD a răspuns:

Asa mai imi face si mie.si trebuie sa mai bag odata mufa de la casti in pc happy

| αŁз a răspuns:

Uita`te la spate si vezi daca nu a iesit mufa aia.
daca a iesit bag`o la loc si o sa mearga.

Funda?batting eyelashes

| REXX a răspuns:

Instaleaza placa audio ca si mie mi se mai intamplawinking

| Đεηisα explică:

Da,avea toane si dupa a mers la fel ca inainte

| Hollywood a răspuns:

Buna,daca ai laptop sa incins prea tare palca si sa dezlipit desi uneori poate sa mearga, am trecut si eu prin asta... happy dupa la un depozit pentru pc, si poti afla ce s-a intamplat!

| Gabriella_8999 a răspuns:

Daca nu e ceva banal gen...a iesit jack-ul de la sonor etc, mai exista varianta sa fi umblat cineva si sa reuseasca sa-ti stearga placa de baza.Eu una asta am reusit sa-i fac fratelui meu la pc, din pacate.La fel ca tine spunea si el..."eu nu i-am facut nimic"

| Bau25 a răspuns:

E posibil sa se fi ars placa de sunet