| ForeignO a întrebat:

:*

Hey, la Sims 2 stiu ca este o parola de facut bani (este kaching sau Motherlode) da, dar trebuie sa apesi pe 3 butoane de pe tastatura. Tii apasat si iti face multi, multi bani ...Am impresia ca era pe 3 taste sau ceva de genul////

Stiti?

Multumesc Anticipat!

12 răspunsuri:
| ciumpi a răspuns:

Ctrl+shift+C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc pentru parola. Daca nai fi tu eu nu puteam sa imi fac bani. Si parola asta o cautam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pe ctr+c+shift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.trebuie sa apesi ctrl shift c si dupa aia pui parola motherlode care iti da 5000$ eu asa stiu. dar de kaching nu am auzit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl+shift+c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E motherlode si apesi pe ctrl+c+shift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar trebuie sa dai pe enter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl shift si c se apasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pe care taste trebuie sa apas? Te rog cat mai repede trebuie sa aflu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl+Shift+C, iti apare un chenar si scrii una din parolele mentionate de tine mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu parola de la sims dar nu imi merge dc? stii tu?