| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

hey tot mai am nevoie de pareri...Nu stiti un site unde sa pot edita Online calitatea pozelor? Ceva de genu': am o poza Vga si vreau sa o fac mai clara, sa se inteleaga ce e in poza...Please! Fundita maree

Răspuns Câştigător
| stick a răspuns:

Nu poti, doar daca-i micsorezi dimensiune, dar asta e doar iluzie optica, e ca si cum ai vrea sa faci dintr-un tv alb-negru, unul color, intelegi?

1 răspuns:
| Ady00pk a răspuns:

E a 2-a oara cand intrebi laughing ti s-a explicat 1 data! de ce nu vrei sa intelegi? poti modifica contrastul, luminozitatea dupa ochi cat sa se vada mai bine(o poti face in photoshop)
Nu te bat la cap dar iti spun ca asemenea site nu vei gasihappy asta e realitatea nu se poate.