| THChristina89TH a întrebat:

Buna imi poate da cineva un program bun de modificat poze sa il downloadez? mersi muult funtitza la cel mai bunhee hee

9 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Photoscape,
asta il am eu si dupa parerea mea e bun;

acu sper sa-ti paca si tie

| Paywa a răspuns:

Pai... Photoshop-ul e destul de bun, cred eu. Si il poti downloada de pe net. Bafta!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Cel mai bun e Photoscape-ul. Are multe facilitati si e gratis.
Alte programe pe care ti le recomand : Picasa, DreamLight Photo Editor, Face Smoother, Photoshine, Magic Photo Editor, Gimp, Paint.net.
Succes!

| Florynell a răspuns:

Adobe photoshop

| Deutza97 a răspuns:

Photoshop e cel mai bun face tot ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrei sa vezi filme noi aparute acum? titanic 2, macgruber, king of fighters, twilight saga, the expendables, salt si multe altele! le poti vedea online sau le poti downloada de pe www.filmeon.eu! intra si recomanda siteul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici cate vrei: http://undegasesc.info/2647/unde-gasesc-un-program-de-modificat-poze

| 000iasmina000 a răspuns:

Paint shop pro

| deiu_8132 a răspuns:

Photo scape e superrbb:X:X

photo magic

photo instrument

taaz

e online taaz