| Kraxy a întrebat:

Buna!
Imi poate recomanda cineva un service GSM bun din Targu-Mures care schimba baterii de iPhone? Multumesc!

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Salut! Sunt plecat de mult timp din ro si nu stiu ce e prin Targu-Mures, dar vreau sa iti spun ca daca ai putina rabdare poti sa comanzi bateria si sa o schimbi chiar tu. La service iti vor pune o baterie ieftina care nu o sa te tina, in schimb tu poti sa iti comanzi o baterie originala si sa o montezi foarte usor.