| alexa30 a întrebat:

Buna imi puteti da ceva programe pentru poze de alea tari nu photo scape si multumesc...

Răspuns Câştigător
| Cristary a răspuns:

Photoshop CS3 happy Eu pe asta il folosesc. Pup kiss

9 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Photoshop CS5

| DonAnonymius a răspuns:

Adobe photoshop.
FaceOnBody
PhotoShine
PhotoInstrument
Magic Photo Editor
Morpheus Photo Animation Suite

Poti modifica poze online:
photofunia.com
funphotobox.com
blingee.com
loonapix.com
writeonit.com

| Malvina24 a răspuns:

Mie imi place foarte mult frame.toy dar mai sunt si altele precum:
http://www.tpu.ro/......oi-cei-de/

sau:

http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html

| ancan a răspuns:

PhotoShop
Gimp happy

| aleCsandrra a răspuns:

Pai depinde daca vrei online capition.it, photo fun box, photofunia
sh alelalte gimp2 e super fain:X:X sh photoscape dar vad ca il sti

| kamy18 a răspuns:

Photo brush, magic photo, photo shine, wonder photo studio, make up instrument

| GeoOo a răspuns:

Photofunia.PhotoStudio6.PhotoShine.PhotoFiltre.

Fundita?big grin

| GeoOo a răspuns:

photofunia

| helllboyyy a răspuns:

Picasa, e foarte bun pentru colaje si se foloseste extrem de usor. sper sa te ajute.