| NicoletaNico a întrebat:

Imi puteti da si mie niste programe de modificat poze gratuite? Gen Picmonkey, dar am vazut ca acum la unele retusuri trebuie sa platesti. Adica, as vrea sa fie programe care sa poata schimba culoarea ochilor, a parului ...etc.!

2 răspunsuri:
| mary554 a răspuns:

Exista doua programe foarte bune care stiu ca schimba si culoarea unor trasaturi! Unul este photoscape si chiar il folosesc si este bun si al doilea photoshop de care am auzit ca este foaret bun! sper ca ti-am fost de ajutor!