| dolllhouse a întrebat:

Imi puteti spune cum sa imi acctivez Bleutooth-ul pe Laptop?
Daca imi dati si site-ul cu unul de calitate funda!

Răspuns Câştigător
| SoLoo a răspuns:

Salut! In primul rand Bluetooth-ul pe laptop este un program. il gasesti la My programs din meniul start. sau in coltul din dreapta jos langa ceas este o pictograma unde scrie programe ascunse. Dai pe el si trebuie sa iti scrie ON daca este OFF nu-i bine. Funda? Bafta :*

1 răspuns:
| dolllhouse explică:

Pai prin activat ma refeream la instalat. Ma incurc mereu. Si de ce nu este bine? Pai nu exista in laptopul meu acest program dar vreau sa il am.