| DJohnny a întrebat:

Imi puteti spune de unde sa descarc un program de creeat case virtuale, preferabil sa fie gratis(free). Multumesc.

7 răspunsuri:
| eweu a răspuns:

Sims,nu e program ci un joc in care poti creea orice casa de la 0

| Virkno a răspuns:

Google sketchup este foarte bunbig grin:X.

| ComputerGeek a răspuns:

Nu cred ca exista un joc in care scopul este sa creezi case... Daca vrei uite programul asta de modelat 3D http://www.3dvia.com/ sunt cateva tutoriale si unii chiar il folosesc pentru a isi proiecta casa.

| DJohnny explică:

Bai.Eu nu vorbesc de joc ci de un program adevarat uite cezar si lilfighter stiu ce vorbesc app daca spundeti de sims 1 de unde il pot descarca?

| DJohnny explică:

Nu.Eu vreau sims 1 ca acela este jocul copilariei mele si vreau sa ma mai joc sims 1.

| AndreiG_2248 a răspuns:

Un joc in care poti face case dupa propria viziune este sims 3 si casele sunt 3D este un joc gen real life incearca nu este online trebuie downloadat.

| AndreiG_2248 a răspuns:

Frate eu inteleg ca e jocu copilariei tale dar adapteazate la viitor ala e demodat nu e nici pe aproape pe langa sims 3. Ia sims 3 sau sims 2 si crede-ma o sa fi multumit.Tu zici ca ala e jocu copilariei si ti se pare frumos din ce iti aduci aminte dar nu e asa o sa vezi deci ascultama ca eu le-am testatwinking pls ajuta-ma sa fac si eu o fundita ca nu am nici una dac vreiwinkingmultumesc!