| DanJr993 a întrebat:

imi puteti spune si mie ce telefon imi pot lua cu suma de 100 - 150 de euro. as dori un telefon nou cu touchscreen. As dori sa dati modelul si pretul daca se poate. cel mai bun telefon are fundawinking

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy mini si gio is avantajoase si bune. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy mini.Eu am.E foarte bun, rezistent la "cazaturi". Eu l-am luat cu 650 lei dar acum am vazut in magazine cu 600 lei.
Oricum alegerea e a tawinking.

| Schweitzer a răspuns:

La pretul asta cel mai bun e Galaxy mini cu 499 lei. Poti sa il cumperi de aici: http://bit.ly/IlaMa8
Toate cele bune!

| ViperXd a răspuns:

Samsung Galaxi s ii.

| Alexafrumusik a răspuns:

Liber adica il ei la abonament sau fara?
Daca il iei cu abonament si iti expira treci pe cartela aboi dupa 3 luni iti iei un telefon nou si treci din nou pe abonament.Iti recomand telefonul ALLVIEW, firma romaneasca, Modelul F2-Crony,de la Orange cu 73 de lei la abonament de 5 euro
mi se pare si are tot ce vrei..Camera de 3, 2 megapixeli wi-fi la router aplicatii java si multe alte lucruri trebuincioase.Mama mea si-a luat acest tel si este f.multumita de el. fundita?