| vulpitza_9738 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste programe de editat filmulete cu multe effecte disponibile? Inafara de Ulead, Sony Vegas, Pinnacle sau Adobe.Si daca puteti sa imi dati linkul de downloadare.Multumesc!

2 răspunsuri:
| kitty_9527 a răspuns:

Incearca Windows Movie Marker. Dai la start, programe si acolo ar trebui sa gasesti.

| Podwer a răspuns:

Sony vegas e cel mai profi program cu el poti face ce vrei;) nu stiu dc nu il folosesti, are cele mai multe efecte si e un program profesional :D uite aici un clip cum se instaleaza ai si link de descarcare vezi tu mai multe in clip daca intampini probleme da-mi add la zerocool_94 te ajut cu placere :)
http://www.youtube.com/watch?v=wM1wb2nIng8