| kittymisterioasa1 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce tip de cablu USB imi trebuie pentru imprimanta Canon Pixma IP1300?

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Ceri un cablu USB pentru imprimantă, atât. Nu e vreun tip anume. Sunt doar cabluri universale care au la un capăt o mufă USB pentru PC/laptop și la celălalt una pentru imprimantă. Toate imprimantele au „gaura" la fel pentru a nu încurca lumea în zeci de cabluri. De-aia și toate femeile arată între picioare la fel. laughing