| anonim_4396 a întrebat:

in c\users\nume\appdata\local\temp sunt 35 gb de nimicuri adica temp vine de la temporary thinking si daca e sa sterg tot de acolo se poate intampla ceva? Adica sa pierd date si alte alea?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Sunt de la diferite programe, o sa afecteze programele respective (gen setari, salvari etc.)
Eu am 1 GB acolo si am destul de multe instalate (care le folosesc bineinteles), acuma nu stiu ce sa zic laughing la 35 de gb... dai la control panel si la programe, uitate ce nu iti trebuie si mai dezinstaleaza, nu mai tine toate nimicurile in PC, il incetineste.

| horia2012 a răspuns:

Nu tot ce este in temp poate fi sters.(nu te lasa). In temp nu se fac salvari. Descarca asta gratuit si fa curatenie cu el. Stie ce trebuie sa stearga:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Nu umbla in setarile programului. Lasa-le asa cum se instaleaza el.

| iustinian112 a răspuns:

Nu tot ce este in temp poate fi sters. In temp nu se fac salvari. Descarca asta gratuit si fa curatenie cu el. Stie ce trebuie sa stearga:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Nu umbla in setarile programului. Lasa-le asa cum se instaleaza el.