| Anonimus69420 a întrebat:

Buna ziua tpu.Am lasat laptopul meu aseara deschis si acum are o eroare care mi-o zice in cmd. :C/users/eu/appdata/local/temp/97611

1 răspuns:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Ele sunt fișiere temporare generate de programele pe care le-ați instalat sau că programele sunt folosite ca o locație descarcate in temp.

Am văzut anumite programe de backup (și aplicații DB) care utilizează locații temporare pentru a stoca fișiere de rezervă înainte de a le muta la destinație de rezervă finală, deși curat, de obicei, la aceste fișiere temporare au foarte mult in resurse

Utilizați processexplorer pentru a vedea ce proces are fișierul deschis

aici: http:/ / technet.microsoft.com / en-us / Sysinternals / bb896653.aspx

mi-am dat seama... a fost software-ul de backup, care a fost de a crearea fișierului temporar sub "C: \ Users \ nume utilizator \ AppData \ Local \ Temp" dosar atunci când a fost obtinerea blocarii pe un loc de muncă!

adica:tii, atunci când faceți clic pe Executare nu salva, asta a cauzat