| palpAbil1real a întrebat:

Ce se intampla daca sterg toate fisierele din local settings/temp?

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Sunt fisiere temporare, nu se intampla nimic insa pentru stergerea de fisiere temporare iti recomand ccleaner http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml

| Anticarul a răspuns:

Nimic, acela este un fisier pentru stocarea temporara a datelor tale de navigare pe internet, prin browser.
Singurul lucru care se va intampla si il veio observa, este poate, spatiu castigat prin stergerea fisierelor din el.

| EdiT a răspuns (pentru Anticarul):

+1 Șterge- l liniștit/ă.

| david44330 a răspuns:

Ori ce ar fi nu cred ca e de bine