| Attack619 a întrebat:

Antivirusul meu zice ca am un virus in c:\Users\Home\AppData\Local\Temp\ms0cfg.exe si nu cred ca ar fi o idee buna sa-l sterg pentru ca sincer habar n-am la ce foloseste ms0cfg.exe big grin. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Ce e la temp poti sa stergi happy Daca totusi nu vrei, poti sa-l muti in carantina (virus chest) happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca poti sa-l stergi, in Temp sunt fisiere temporare si le poti sterge, chiar este indicat sa le stergi periodic. Numai bine!

| paulus09 a răspuns:

Pai mai intai ce antivirus ai. daca nu instaleaza-ti avira(umbreluta) pentru ca cu ea poti repara virusul.bafta