| ingrid_3518 a întrebat:

Intrebarea mea suna in felul urmator: ce s-a intamplat cu contul meu de Y! Messenger din moment ce parola [care este cea corecta] nu mai functioneaza? Primesc un mesaj care imi spune ca este gresita. Este posibil sa fie vreo gluma de prost gust din partea cuiva?[spun asta pentru ca la scurt timp dupa ce id-ul meu nu a mai functionat, o prietena a patit acelasi lucru]. Mentionez ca alte id-uri imi functioneaza. Multumesc.

5 răspunsuri:
| stcalin a răspuns:

Cel mai probabil cineva ti-a schimbat parola. incearca sa o recuperezi accesand din pagina principala a yahoo "recover password". bafta

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca ti-a schimbat cineva parola. Gandeste-te daca parola ta era una evidenta. Si eu am avut un ID cu parola orhidee (florile mele preferate) si mi-a schimbat-o cineva. Nu am mai putut intra pe acel ID.

| cukypuff a răspuns:

As vrea sa aflu si eu ce se petrece. Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru acum 2 zile. Si ieri am aflat ca mai sunt persoane care au avut aceeasi problema. Le-am scris celor de la yahoo problema mea, dar n-am primit niciun raspuns.

| cukypuff a răspuns:

Si nu functioneaza cu recover password...

| ingrid_3518 explică:

Cukypuff, ai rezolvat-o cumva? chiar am nevoie sa intru pe acel id.